איך לבחור שרשרת לגבר?

תוכן עניינים

כבר שנים רבות ששרשראות מעטרות את הצוואר של נשים וגברים רבים, מוסיפות סטייל מיוחד ומשפרים את הלוק של כל מי שבוחר להתאים לעצמו שרשרת ייחודית שגם תדע לספר את הסיפור שלו. ועדיין, בעיקר כשמדובר בגברים, יש לדעת איך לבחור את השרשרת לגבר המתאימה שתרים את המראה הסופי ולא תכביד או תעמיס עליו. אז איך עושים את זה? 

איך לבחור את השרשרת המתאימה ביותר?
חשוב לזכור שאין תורה מדויקת לבחירת שרשרת לגבר. הרבה מהבחירה הסופית תהיה תלויה בסוף בטעם האישי ובהעדפה של כל אחד ואחד. אך כן יש כמה טיפים שאפשר לאמץ על מנת לקחת כל לוק לרמה הבאה בעזרת התאמה נכונה של שרשרת: 

  • בחירת הבגד – לא כל בגד הולך עם כל שרשרת. יותר מכך, לא כל טי שירט הולכת עם כל שרשרת. יש מבחר כל כך רחב של חולצות בימינו שצריך גם לדעת להתאים בין החולצה לשרשרת לגבר. חולצה עם צווארון עגול תחמיא מאוד לשרשרת ארוכה עם תליון, שתהווה לה מעין רקע. אך חולצה עם צווארון וי, תלך טוב יותר עם שרשרת קצרה וצמודה יותר שיותר תיראה כקישוט של החולצה. 
  • כמות השרשראות – האמיצים שבנינו יכולים גם לשלב כמה שרשראות בלוק אחד. כשעושים את זה נכון זה יכול להרים את המראה הכללי בכמה רמות, אך הקפידו לא להעמיס יותר מדי, ואם שרשרת אחת מספיק 'כבדה' במראה שלה, כנראה שהיא לא תצטרך עוד אחת יחד איתה. אם כן תתעקשו לשלב כמה שרשראות, ודאו שהן עדינות ובאורכים שונים, כלומר אחת קצרה ואחת ארוכה, כדי שכל אחת מהן תקבל את תשומת הלב הראוי לה. 
  • כמה בא לך לבלוט – ואם בתשומת לב עסקינן, עוד פרמטר שצריך לקחת בחשבון כשבוחרים שרשרת לגבר זה כמה תשומת לב תרצה למשוך. שרשרת עבה וגדולה בוודאי תהווה נושא שיחה לאנשים שישמחו לשמוע עליה. גם שרשראות עם תליון מיוחד יכול לספר סיפור ולהוות שבירת קרח נפלאה. תמיד תוכל להתאים את השרשרת לאירוע שאתה הולך אליו ולקחת בחשבון כמה תרצה לבלוט בו. 

במה עוד צריך להתחשב כשבוחרים שרשרת לגבר?
כמו שאמרנו קודם, חלק גדול מבחירת שרשרת לגבר תלוי בטעם האישי, הבגד הנבחר והרצון להתבלט. אך לא תמיד אלו הפרמטרים היחידים שיש להתחשב בהם. לכל גבר יש מבנה גוף שונה, אורך ורוחב שונה של צוואר ופלג גוף עליון ולכן לפעמים צריך גם להתאים את העובי של השרשרת לגוף של הגבר. אם מדובר בגבר גדול מימדים, שרשרת קצרה ודקה כנראה 'תיבלע' בתוך כל לוק ותתרום מעט מאוד ממה שהיינו רוצים ששרשרת לגבר תתרום. לחילופין, אם מדובר בשרשרת עבה מאוד על גבר עם מימדים גוף קטנים, גם אם הוא לבוש בבגדים שמחמיאים לו מאוד, כנראה שהשרשרת תהיה זו ש'תבלע' את הלוק ויותר תכביד עליו מאשר תחמיא לו. ולכן, אלמנט חשוב שיש להתחשב בו כאשר בוחרים שרשרת לגבר זה העובי שלה. שרשראות יכולות לנוע בין 2 מ"מ לבין 10 מ"מ ואף יותר, וככל שהעובי גדול יותר כך כמובן גם השרשרת תהיה יותר נוכחת ומורגשת. 

לסיכום, זכרו כי שרשרת לגבר, קטנה ככל שתהיה, היא בעלת השפעה גדולה על הלוק הסופי ועל התגובות מהסביבה שהוא גורר יחד איתו. אם אתה לא בטוח איזו שרשרת תהיה הכי מתאימה לך, תשקול את כל הפרמטרים הרלוונטים, כולל בחינה של ארון הבגדים שלך והאירועים הקרובים – שקלול של הכל יביא לך את הבחירה המתאימה ביותר, שבטוח תוכל למצוא במגוון הרחב של השרשראות לגבר שיש לנו להציע!

הירשמו לניוזלטר שלנו

המלצת העורך

דילוג לתוכן