מתכונים קלילים להכין לדרך

תוכן עניינים
מתכונים קלילים

לפני שיוצאים לדרך חשוב לוודא שאנחנו עם מספיק אוכל למקרה הצורך. כדי שלא תצטרכו להתאמץ מידי בהכנת האוכל, הבאנו לכם שני מתכונים קלילים שיוכלו להיות מאוד שימושיים עבורכם.

 

חטיף אורז עם חמאת בוטנים

החטיף הזה הוא חטיף אנרגיה נהדר, וכל מה שאתם צריכים לעשות כדי להכין אותו הוא פשוט לערב יחד פצפוצי אורז, שוקולד מריר, חמאת בוטנים ודבש. ערבו את המרכיבים השונים בסיר שנמצא על אש נמוכה ושפכו את התערובת לתבנית. את התבנית הכניסו להקפאה קצרה, חתכו את העיסה לגודל שנוח לכם, ותקבלו חטיפי אנרגיה נהדרים לכל זמן. 

 

כריך סלמון מעושן עם גבינת שמנת

כאשר מדברים על מתכונים קלילים, אי אפשר לא להזכיר סנדוויצ'ים. סנדוויץ' הוא מתכון נהדר לארוחה טוב באמצע הדרך, ולפניכם מתכון לסנדוויץ' נהדר. קחו שתי פרוסות לחם, מרחו עליהן גבינת שמנת עם שום שמיר. לאחר מכן פזרו בנדיבות פרוסות של סלמון מעושן על גבי הגבינה, וסגרו את הכריך. הכריך הזה הוא ארוחה נהדרת באמצע הדרך.

 

לסיכום

כאשר מדברים על מתכונים קלילים להכין לדרך, חשוב לבחור מתכונים שמצד אחד יהיו קלים להכנה, ויחד עם זאת גם כאלה שבאמת ישביעו אותנו בדרך. כאן קיבלתם שני מתכונים נהדרים שבהחלט עונים על הדרישה למתכונים קלילים שבאמת מתאימים לדרך. המתכונים הללו מכילים את כל מה שצריך.

 

כדאי לכם לקרוא עוד >> super.org.il

הירשמו לניוזלטר שלנו

המלצת העורך

דילוג לתוכן