סיור קולינרי בשווקים היפים ביותר בישראל

תוכן עניינים

בין אם המטבח הוא החלל בבית שגורם לך להרגיש הכי בנוח, או אם המסע שלך אחרי המסעדות השוות בישראל לעולם אינו מסתיים – אין ספק שאינך לבד. מהפכת הקולינריה בישראל נמצאת כיום בשיאה. מעמד הפודיז הולך ומתרחב וישראלים רבים מחפשים היום אחרי חוויות טעם ייחודיות, מתוודעים לחומרי גלם חדשים ומתאהבים במטבח באופן חסר תקדים. היום, כשהמגמה החמה ביותר היא להתעמק בתוצרת המקומית, סיור קולינרי באחד מהשווקים הוותיקים בישראל היא דרך מופלאה להעמיק את הידע ולענג את בלוטות הטעם. היינו חייבים לבדוק בעצמנו והגענו לסיור של "טועמים את השוק עם שפרה נחום" ליום ייחודי שייקח אותנו אל עומק חוויית השוק. 

מה כלל הסיור הקולינרי בשוק?

משלל הסיורים ששפרה הציעה התלבטנו בין הסיור בשוק הכרמל וכרם התימנים לבין הסיור במחנה יהודה והנחלאות. נאמר לנו שלא משנה באיזה סיור נבחר, בכל סיור יש קסם ויחודיות משלו. בסיורים ישולבו האוכל והסיפורים, נכיר מקרוב את העושר המהמם של תוצרת השוק הטריה ואת הטעמים המענגים. בכל אחד מהסיורים, יש נשנושים קלילים לצד מנות משביעות, אוכל לצד משקאות אלכוהוליים וכמובן – אירועי תרבות. לצד הטעימות סיפורים פיקנטיים וייחודיים, היכרות עם בעלי הדוכנים, מתנה לעובדים ואוכל טעים. בין אם נתענג על החומוס הטוב בעיר בשוק הכרמל, שקשוקה מטורפת בשוק הפשפשים, או כנאפה עם גלידה טורקית במחנה יהודה הובטחה לנו פעילות מרגשת. נחשו מה בחרנו?

התאמה גבוהה לצרכים שלנו

בסופו של דבר בחרנו בשוק הכרמל בגלל הקירבה למרכז וההיצע הקולינרי. הובטח לנו סיור מותאם להעדפות ולטעם של הקבוצה באופן מדויק. שיתפנו את שפרה בהעדפות שלנו, יש לנו במשרד עובדים צמחונים, טבעונים, וגם שומרי כשרות, שפרה התעקשה שזה מידע שחשוב לדעת אותו מראש. ניפרשו בפנינו מגוון רחב של אפשרויות ויחד בנינו את החוויה המושלמת עבורנו. היה שמח ומרגש להתגבש וליהנות מהאווירה של השוק, אווירה שמפעילה את כל החושים בו זמנית. סוף סוף נפרדנו "מהנוף" של המשרד שכולל בעיקר את מסך המחשב. טיילנו, שמענו סיפורי שוק מדהימים. וכמובן אכלנו המון אוכל בדוכנים הכי שווים בשוק, בין הטעימות שהוגשו לנו אכלנו פיש & צ'יפס, בפיתה פנדה שף כל עובד בחר מה שהוא אוהב ואפילו קינחנו במלביה. יש לציין שהמנות שאכלנו היו מאד מפנקות. אפילו מזג האוויר היה איתנו, בסוף ינואר מזג האוויר היה מאד נוח ליום גיבוש מהסוג הזה. העובדי מאד נהנו. ממליצים לכם בחום לבחון את ההיצע, ולנסות חוויה מחברת ומגבשת, שונה וכיפית. היה לנו יום מושלם, תודה לטועמים את השוק. 

הירשמו לניוזלטר שלנו

המלצת העורך

דילוג לתוכן