שיטות יעילות לניקוי ספות

תוכן עניינים
ניקוי ספות

הספה היא אחד הרהיטים המרכזיים ביותר בסלון שלנו, ומידי פעם כדי לבצע ניקוי יסודי שלה. עם זאת, החומרים שמהם הספות עשויות יכולות להיות רגישות לשיטות ניקוי מסוימות, ואנחנו כאן כמה שיטות יעילות לניקוי ספות.

 

שאיבת אבק

השיטה הראשונה שיכולה לנקות את הספה שלכם, לפחות בצורה חלקית מבלי לגרום לה נזק משמעותי היא שאיבת אבק. הקפידו לשאוב אבק בצורה קבוע מהספה שלכם כדי לשמור על המראה שלה. שאיבת האבק צריכה להתבצע בעוצמה לא גבוהה מידי כדי לא לגרום נזק לספה.

 

סודה לשתייה

אם יש כתמים על הספה שלכם, לעיתים אבקת סודה לשתייה יכולה להיות פתרון נהדר. פזרו את אבקת הסודה על הכתם והמתינו זמן מה לאחר שמרחתם היטב את האבקה על הכתם. במקרים רבים האבקה תוכל להעלים את הכתם ואתם תהנו מספה נקייה. 

 

חומרים ייעודיים לניקוי ספות

ניתן למצוא חומרים שמיועדים עבור ניקוי של ספות. בעוד שחומרי הניקוי הרגילים יכולים להסב נזק לספה, שימוש בחומרים הללו יכול דווקא לנקות אותה. החומרים הללו הם כאלה שמיועדים לניקוי ספות, כך שאתם לא צריכים לפחד שייגרם נזק לספה. 

 

לסיכום

ניקוי ספות הוא עניין מורכב, כיון שבדרך כלל לא ניתן לנקות את הספות בעזרת חומרי ניקוי רגילים. הקפידו לנקות את הספות בבית שלכם עם השיטות שעליהן סיפרנו לכם.

 

אהבתם את הכתבה? >> search-result.co.il

הירשמו לניוזלטר שלנו

המלצת העורך

דילוג לתוכן